Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 

Praktyki zagraniczne oraz wizyty studyjne dla kadry zarządzającej to jedne z wielu inicjatyw realizowanych w programie Erasmus+. Nie tylko wzrost kompetencji zawodowych, ale też ważne kontakty, spotkania oraz wymiana doświadczeń są nieocenionymi „pamiątkami”, które uczestnicy przywożą ze sobą z takich podróży.

 

Dlatego z wielką radością informujemy, że nasz projekt „Na prostej drodze do Europy” został doceniony przez Agencję Narodową, dlatego po trudnej okresie pandemii Covid, możemy odnowić wyjazdy naszej młodzieży na zagraniczne praktyki zawodowe, a kadry na wizyty studyjne i szkolenia językowe.

Projekt będzie finansowany z projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. Naszą młodzież z technikum informatycznego, handlowego i ekonomicznego czeka zatem bardzo pracowity, ale też niezapomniany czas trzytygodniowych praktyk na Malcie, tym bardziej cenny, że cele obecnego projektu to nie tylko podwyższenie kompetencji zawodowych, ale również kształtowanie postaw proekologicznych i praca na bazie zaawansowanych technik multimedialnych i komunikacyjnych. Kadra kierownicza odbędzie wizyty studyjne w Norwegii, podczas których będzie miała okazję poznać skandynawski system oświaty. Już we wrześniu nasze koordynatorki: p. Laura Rychlik i p. Halina Fitas, dzięki którym inicjatywa projektów trwa, rozpoczną pierwsze działania rekrutacyjne i organizacyjne. Dziś nie zdradzamy więcej sekretów, ale … będzie się działo!

Kamera: Strzegom, Rynek.

Pogoda: Strzegom.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0297697
DzisiajDzisiaj185
WczorajWczoraj483
W tym tygodniuW tym tygodniu1031
W tym miesiącuW tym miesiącu17647
Wszystkich wizytWszystkich wizyt297697
Twoje IP: 44.222.189.51
Zalogowanych teraz: 0
Gości online: 7


SSID:
OSE_INTERNET

hasło:
OSE@int3rnet
Certyfikaty SSL i instrukcje:
ose.gov.pl/certyfikaty-ose

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2024 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.