Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 

Ewa Lipińska, uczennica V klasy Technikum Górnictwa Odkrywkowego w Strzegomiu, zajęła III miejsce w drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego organizowanego przez Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii na Politechnice Wrocławskiej

za zdjęcie, które zatytułowała "Nie ma dymu bezognia" (https://wggg.pwr.edu.pl/o-wydziale/konkurs-fotograficzny-dla-szkol-ponadpodstawowych). Jest to wysokie osiągnięcie, gdyż konkurencja znowu była duża. Jak się okazało, Organizatorzy konkursu otrzymali łącznie około 150 zdjęć z całej Polski.

Również i w tym roku uroczysty odbiór nagrody konkursowej odbył się podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2023/2024 na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej. Przemiła atmosfera towarzyszyła całej uroczystości. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć orkiestry górniczej. Doświadczenia z wyjazdu ponownie potwierdziły w uczennicy pragnienie podjęcia studiów na tym wydziale.

Ewie raz jeszcze serdecznie gratulujemy tego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów w jej samorozwoju.

Kamera: Strzegom, Rynek.

Pogoda: Strzegom.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0297699
DzisiajDzisiaj187
WczorajWczoraj483
W tym tygodniuW tym tygodniu1033
W tym miesiącuW tym miesiącu17649
Wszystkich wizytWszystkich wizyt297699
Twoje IP: 44.222.189.51
Zalogowanych teraz: 0
Gości online: 8


SSID:
OSE_INTERNET

hasło:
OSE@int3rnet
Certyfikaty SSL i instrukcje:
ose.gov.pl/certyfikaty-ose

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2024 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.