Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 


Można rozdawać serduszka, miłosne liściki i czerwono-różowe laurki. Można też zakochać się w podróżach i spędzić klasowe Walentynki w Porcie Lotniczym Wrocław. Młodzież lubi bujać w obłokach, odrywać się od ziemi i badać nieznane.

Dlatego też z okazji Walentynek pani Laura Rychlik zorganizowała dla swojej klasy wychowawczej – III Technikum Informatycznego wyjazd związany z edukacją lotniskową. Młodzież nie tylko miło spędziła czas, ale przede wszystkim zdobyła cenną wiedzę na temat procedur i zachowania na lotnisku. Zapoznaliśmy się z oznaczeniami na tablicach informacyjnych, nauczyliśmy się jak nadać bagaż i dokonać odprawy, przeszliśmy przez bramki bezpieczeństwa; nauczyliśmy się jak trafić do swojej bramki odlotów. Ponadto zwiedziliśmy strefy lotniska niedostępne dla turystów: tajną strefę pomieszczeń ochrony z magazynem broni, halę sortowania bagaży, czy też strefę VIP, w której nasza młodzież czuła się wyjątkowo dobrze. Uczniowie dowiedzieli się co to są beacony, jak wygląda RTG bagażu :-) - czyli co tak naprawdę widać w naszych walizkach i że nic się w nich nie ukryje :-) . Wyjazd był niezapomniany i bardzo cenny, szczególnie dla tych, którzy już 24 lutego wylecą na praktyki zawodowe na Maltę i odbędą swoją pierwszą podróż samolotem. Dzięki panu Mateuszowi, który oprowadzał naszą grupę i pani Laurze, która wpadła na pomysł edukacji lotniskowej czujemy się bezpiecznie i nie możemy się doczekać kolejnych wrażeń w przestrzeni:-)

Kamera: Strzegom, Rynek.

Pogoda: Strzegom.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0297719
DzisiajDzisiaj207
WczorajWczoraj483
W tym tygodniuW tym tygodniu1053
W tym miesiącuW tym miesiącu17669
Wszystkich wizytWszystkich wizyt297719
Twoje IP: 44.222.189.51
Zalogowanych teraz: 0
Gości online: 11


SSID:
OSE_INTERNET

hasło:
OSE@int3rnet
Certyfikaty SSL i instrukcje:
ose.gov.pl/certyfikaty-ose

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2024 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.