Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 


Dla „górników” z Zespołu Szkół w Strzegomiu liczba 13, to zdecydowanie nie jest powód do chowania się przed nadchodzącym pechem, ponieważ 13.02.br. nasze "lisy" pod przewodnictwem nauczycieli: Renaty Dziurli, Michała Firleja i Jacka Sozańskiego ruszyły ponownie w poszukiwaniu uroków Wzgórz Strzegomskich w ramach  II Walentynkowego Rajdu Górnika.

W ubiegłym roku poszukiwaliśmy ciekawostek geologicznych skrytych pod warstwą lodu, zaś w tym roku w terenie przywitało nas przedwiośnie. Trasa II Rajdu Górnika wiodła z miejscowości Gniewków, przez nieczynne wyrobisko granitu, w pobliżu Czeskiej Góry, na Jedlice - z zakończeniem w kamieniołomie bazaltu. Okazało się, że po przejściu ponad 15 kilometrów nogi nas nie bolały, a każdy z uczestników mógłby przejść kolejne tyle. W trakcie rajdu młodzież doskonaliła swoje umiejętności w posługiwaniu się mapami i busolami oraz w makroskopowym opisie skał okolicy Strzegomia. Do tradycji przeszło już pieczenie kiełbasek na ognisku oraz wręczenie pamiątkowych medali dla uczestników rajdu - w tym roku przez panią Dorotę Sozańską - vice dyrektora Zespołu Szkół w Strzegomiu.

Bardzo dziękujemy panu dyrektorowi Robertowi Wójtowiczowi za przygotowanie okazjonalnych medali, zaś panu Krzysztofowi Skolakowi za udostępnienie miejsca na ognisko.

Kamera: Strzegom, Rynek.

Pogoda: Strzegom.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0297719
DzisiajDzisiaj207
WczorajWczoraj483
W tym tygodniuW tym tygodniu1053
W tym miesiącuW tym miesiącu17669
Wszystkich wizytWszystkich wizyt297719
Twoje IP: 44.222.189.51
Zalogowanych teraz: 0
Gości online: 10


SSID:
OSE_INTERNET

hasło:
OSE@int3rnet
Certyfikaty SSL i instrukcje:
ose.gov.pl/certyfikaty-ose

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2024 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.