Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 


Błękitne laguny, złociste piaskowce, megalityczne świątynie Malty – to krajobraz, w którym nasi uczniowie technikum informatycznego, ekonomicznego i handlowego zdobywają zawodowe doświadczenie.

 

„Na prostej drodze do Europy” – projekt realizowany przez Zespół Szkół pod opieką pana dyrektora Roberta Wójtowicza, a finansowany w kwocie 68022,00 EUR, co stanowi równowartość kwoty 314.207,22 zł przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 trwa już drugi tydzień i już zaczynamy żałować, że czas pędzi tutaj tak szybko.

Pracujemy, uczymy się, rozmawiamy, „szlifujemy” język angielski, ale też bawimy się, integrujemy, znosimy trudy podróży zatłoczonymi autobusami i trenujemy łapanie ich, żeby zdążyć na czas do pracy:-) To nic, że czasem trzeba spakować śniadanie i zjeść je dopiero w przerwie na praktykach; to nic, że na kawa wystygnie, a powieki rozkleją się dopiero przed drzwiami naszych firm:-) Jesteśmy twardzi, zahartowani, zdyscyplinowani i konsekwentni. Nic tak jak podróże nie kształci charakteru. Nic nie rozwija tak, jak wspólne bycie ze sobą w Europie. Piękna Malta obdarza nas wiatrem zmian, słońcem radości i delikatnymi błękitnymi falami odpoczynku po ciężkim dniu praktyk. W weekendy podróżujemy, zwiedzamy, nakręcamy własną „Grę o tron” – a miejsce do tego jest najlepsze z możliwych:-) Za tydzień będziemy w Polsce, pełni wrażeń, doświadczeń i chęci do dalszej nauki w szkole. A zatem: Sahha !


Kamera: Strzegom, Rynek.

Pogoda: Strzegom.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0297724
DzisiajDzisiaj212
WczorajWczoraj483
W tym tygodniuW tym tygodniu1058
W tym miesiącuW tym miesiącu17674
Wszystkich wizytWszystkich wizyt297724
Twoje IP: 44.222.189.51
Zalogowanych teraz: 0
Gości online: 26


SSID:
OSE_INTERNET

hasło:
OSE@int3rnet
Certyfikaty SSL i instrukcje:
ose.gov.pl/certyfikaty-ose

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2024 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.