Ułatwienia dostępu


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom sekretariat@zsstrzegom.pl (74)6494870

Zespół Szkół w Strzegomiu

"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

 

 

SaMORZĄD
W dniu 24.09.2015 roku w auli szkoły odbyło się przekazanie władzy nowemu Samorządowi Uczniowskiemu. Imprezę przygotowały i przeprowadziły uczennice, które pożegnały się właśnie ze sprawowanymi w ostatnich latach funkcjami- Ada Góral, Emila Ślęk i Patrycja Klęczar.

 

Wybory do nowego SU odbyły się w czerwcu i wtedy, w drodze demokratycznego głosowania, zwyciężyła Izabela Lasak z klasy 3 TE. Od dziś, już oficjalnie, pełni ona funkcję przewodniczącej Samorządu. Podczas dzisiejszej uroczystości udowodniła, że niegroźne jej żadne przemówienia- nawet staropolskie- więc w nowej roli na pewno świetnie się sprawdzi.

Igor Kubiak z klasy 3 TGO, który w wyborach zajął drugie miejsce, miał dziś za zadanie przeprowadzić negocjacje z dyrektorem Robertem Wójtowiczem w sprawie skrócenia lekcji.  I choć nie udało mu się przekonać pana dyrektora do tego pomysłu, to Igor naprawdę, robił, co mógł i dawał z siebie wszystko.
Nowi członkowie Samorządu poradzili sobie także z zadaniami zespołowymi, wykonali nieformalny hymn szkoły- „Zespół Szkół w parku” i zaplanowali nowy numer gazetki szkolnej „ZeteSka”. Po wykonaniu wszystkich zadań Iza Lasak, Igor Kubiak, Klaudia Kula i Dominik Lipiński złożyli uroczyste ślubowanie  i przez dyrektora Roberta Wójtowicza zostali pasowani na członków Samorządu Uczniowskiego.

Ustępujący Samorząd przygotował prezentację multimedialną , w której zrelacjonował ostanie dwa lata swojej działalności. Na koniec imprezy dyrektor wręczył pamiątkowe upominki Adzie, Emilii i Patrycji, a także podziękował pani Annie Spychalskiej, która po dwóch latach pożegnała się z funkcją opiekuna Samorządu Uczniowskiego. W tej roli zastąpią ją teraz pani Monika Kozłowska i pan Jacek Sozański.

Kamera: Strzegom, Rynek.

Pogoda: Strzegom.

STATYSTYKI od 17.V.2022

0297675
DzisiajDzisiaj163
WczorajWczoraj483
W tym tygodniuW tym tygodniu1009
W tym miesiącuW tym miesiącu17625
Wszystkich wizytWszystkich wizyt297675
Twoje IP: 44.222.189.51
Zalogowanych teraz: 0
Gości online: 10


SSID:
OSE_INTERNET

hasło:
OSE@int3rnet
Certyfikaty SSL i instrukcje:
ose.gov.pl/certyfikaty-ose

.: ADRES I KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZEGOMIU
ul. Krótka 6
58-150 Strzegom
powiat: świdnicki
województwo: dolnośląskie

Sekretariat - (74) 649 48 70
sekretariat@zsstrzegom.pl

Księgowość - (74) 649 48 80
ksiegowosc@zsstrzegom.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP)
/ZS_Strzegom
lub
/ZS_Strzegom/SkrytkaESP

NASZ
OFICJALNY KANAŁ

Google Maps:
50.958906,16.3430979

.: PROJEKTY

Szkoła uczestniczy w projektach

"Dlatego TU mieszkam"

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"
współfinansowanym ze środków
Unii Europejskiej

w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Modernizacja Kształcenia Zawodowego EFS

Staże i praktyki zagraniczne
dla osób kształcących się i szkolących zawodowo

Realizacja Programu Ekologicznego pt.
„Rozumiem i wdrażam zrównoważony rozwój w Gminie Strzegom”
w Zespole Szkół w Strzegomiu


Copyright © 2024 Zespół Szkół w Strzegomiu Rights Reserved.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.